معرفی بهترین مناطق برای خرید ملک در قبرس شمالی

چکیده مقاله

در این مقاله از سایت الماس شمال به بررسی و معرفی بهترین مناطق برای خرید ملک در قبرس شمالی پرداخته و هرکدام را در بخش جداگانه همراه با تمامی جزئیات توضیح داده‌ایم. تا انتهای مقاله با ما باشید.

در طول تاریخ و از ابتدای زندگی بشریت انسان ها سعی داشته اند بهترین مکان را برای سکنی انتخاب کنند. مکانی که بتوانند در آن با آسودگی خاطر روزگار بگذرانند، کشت کنند، رودخانه و یا دریایی در اطراف آن باشد، از خطرات طبیعی مانند، سیل، طوفان، بهمن و … در امان باشند، از همسایگان و شرارت های زمانه دور باشند و شاید صدها دلیل دیگر که ما در این زمان به آن نیاندیشیده ایم. حتما هنوز هم ما بدنبال انتخاب بهترین مکان برای زندگی هستیم.

خرید ملک در قبرس شمالی را می‌توان بهترین فرصت برای خرید ملک در دنیا دانست. کشوری که از امن ترین کشورهای دنیاست، بهترین شرایط آب و هوایی را دارد، بهترین ابزار برای زندگی و تفریح را در خود جا داده است، مناسب ترین قیمت های خرید ملک در منطقه را دارد و ویژگی های بیشمار دیگری که قبرس شمالی را برای خرید ملک ممتاز می کند.

بهترین مناطق خرید ملک در قبرس شمالی

ما در این مقاله به ذکر بهترین مناطق خرید ملک در قبرس شمالی می پردازیم و سعی می کنیم پاسخی مناسب به سئوال “بهترین منطقه برای خرید ملک در قبرس کجاست؟” را به شما ارائه بدهیم.

مناطق مناسب برای خرید ملک قبرس شمالی

همانطور که در مقدمه ی این مقاله عنوان کردیم انسانها همواره اولویت هایی برای انتخاب محل زندگی خود داشته اند. قبرس شمالی جزیره ای است که تاریخ گواه می دهد سالها انسانهای بیشماری در آن پا نهاده اند، زندگی کرده اند و …

در طول قرن ها یکی از دلایلی که شعله های جنگ را بر می افروخت تمایل برای به تسخیر در آوردن مکان مناسب برای زندگی بوده است. از این رو قبرس شمالی جنگ های زیادی را در گذر زمان به خود دیده، جزیره ای که دارای بهترین شرایط آب وهوایی است، دریا و جنگل دارد، دور از دیگر همسایگان است و می تواند دژی محکم در مقابل حملات آن ها باشد و …

این خصوصیات از دیرباز در این کشور وجود داشته و هنوز هم می توان با تکیه به این دلایل گفت تمام کشور قبرس شمالی برای خرید ملک منطقه ای مناسب است و شما می توانید با خرید ملک در قبرس شمالی بدون در نظر گرفتن منطقه ی آن یقین بدانید سرمایه گذاری درستی انجام داده اید.

ویژگی های ممتاز قبرس شمالی برای خرید ملک

قبرس شمالی کشوری است که از سه سمت به دریا متصل است. به این دلیل همواره خانه های ساحلی در این کشور از محبوبیت و جذابیت خاصی برخوردار اند. ویژگی متمایز این کشور در مقابل کشورهای حوزه ی خلیج فارس مجاورت کوه و دریاست. در خیلی از نقاط قبرس شمالی می توانید کوه هایی را بیابید که در نزدیکی دریا قرار دارند.

بهترین مناطق خرید ملک در قبرس شمالی

بهترین مناطق برای خرید ملک در قبرس شمالی

در ادامه این مقاله از گروه سرمایه گذاری الماس شمال، بهترین نقاط برای خرید ملک در قبرس شمالی را ذکر می کنیم

  • خرید ملک در منطقه ی لانگ بیچ اسکه در قبرس شمالی
  • خرید ملک در منطقه ی اسن تپه در قبرس شمالی
  • خرید ملک در شهر فاماگوستا در قبرس شمالی
  • خرید ملک در شهر گیرنه در قبرس شمالی

خرید ملک در منطقه ی لانگ بیچ اسکه در قبرس شمالی

منطقه ی لانگ بیچ نه تنها بهترین منطقه برای خرید ملک در قبرس شمالی می باشد بلکه بهترین منطقه برای خرید ملک در تمام دنیاست. این ادعایی است که مجله ی اقتصادی فوربس آمریکا مطرح کرده است. در مقاله ای که در ماه فوریه سال 2021 در مجله ی فوربس امریکا به چاپ رسید 5 منطقه از بهترین مناطق جهان برای سرمایه گذاری و خرید ملک به ترتیب اولویت مطرح گردید که در راس آنها منطقه ی اسکله و ساحل زیبای لانگ بیچ قرار داشت.

شهرک سازی های زیبا و جذاب، قیمت های مناسب، نزدیکی با ساحل، امکانات رفاهی مناسب ساحلی، امکانات رفاهی و تفریحی شهرک ها و … از جمله ویژگی هایست که لانگ بیچ را به صدر جدول عنوان بهترین منطقه برای خرید ملک در قبرس شمالی می رساند.

بهترین مناطق خرید ملک در قبرس شمالی

خرید ملک در منطقه ی اسن تپه در قبرس شمالی

اسن تپه محله ای است در شرق جواهر قبرس کایرنیا از جمله مناطقی است که برای خرید ملک در قبرس شمالی پیشنهاد می شود. این منطقه را قسمتی از بهشت می دانند. دریای زلال، غروب های دیدنی، کوه های زیبا، تفریحات بی نظیر دریایی و مناظر بی همتا و دیدنی اسن تپه را منطقه ی رویایی توریست های سراسر دنیا کرده است. خرید ملک در این منطقه می تواند شما را به سمت یک زندگی رویایی سوق بدهد، آنچنان که می شود تصور کرد، همیشه در حال تفریح هستید.

قیمت های مناسب، امکانات زیبا و مناسب محیطی، رستواران های زیبا و زمین گلف این منطقه جاذبه هایست که شما را برای خرید ملک در این منطقه از قبرس شمالی می کشاند.

خرید ملک در شهر فاماگوستا در قبرس شمالی

شهر فاماگوستا، شهر ساحلِ نقره ای، تاریخی ترین شهر در قبرس شمالی محسوب می شود. شهری که اعراب و عثمانی ها برای تصرفش جنگ های زیادی را آغاز کردند و ونیزی ها برای ساخت قلعه به آن آمدند.

این شهر تاریخی که مورخان معتقدند لئوناردو داوینچی درگیر طراحی خیابان های آن بوده است از مقاصد توریستی در قبرس شمالی محسوب می شود و در چند سال گذشته رشد چشمگیری در ساخت و ساز داشته و سهم قابل توجه ای از بازار املاک در قبرس را به خود اختصاص داده است.

بهترین مناطق خرید ملک در قبرس شمالی

فاماگوستا که به زبان محلی ماگوسا یا گازی ماگوسا نام دارد علاوه بر توجه به صنعت توریسم هر ساله پذیرای دانشجویان متعددی از سراسر دنیاست. دانشگاه های این شهر از امکانات خوبی برخوردارند از این رو متقاضیان خرید ملک در این شهر بسیار زیاد می باشند. خرید ملک در این منطقه از قبرس شمالی برای آن دسته از افرادی که به فکر ادامه تحصیل خانواده ی خود هستند بسیار توصیه می شود.

خرید ملک در شهر گیرنه در قبرس شمالی

گیرنه از جذاب ترین مناطق توریستی دنیاست. آب و هوایی معتدل و مناسب، تفریحات بیشمار آبی و تاریخی که در خیابان های این شهر قابل مشاهده است را می تواند از ویژگی های این منطقه دانست. این شهر پر از اماکن و جاذبه های تاریخی است و به دلیل همین جاذبه های توریستی یکی از اصلی ترین مقاصد برای خریداران ملک در قبرس شمالی محسوب می شود.

قلعه و بندر معروف این شهر محل قدم زدن و گشت و گذار برای گردشگرانی است که به این شهر آماده اند. با خرید ملک در گیرنه می توانید از امکانات پر تعداد تفریحات دریایی بهره ببرید. تور قایق گردی، پاراگلایدر و غواصی در عمق دریای مدیترانه می تواند برای هر شخصی جذاب باشد.