خرید ملک در قبرس شمالی ساده ترین راهی است که برای اخذ اقامت در این کشور پیشنهاد می شود. اگر شما قصد دارید با خرید ملک در قبرس شمالی اقامت این کشور را اخذ نمایید حتما موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید.

تاثیر تعداد افراد خانواده و سن آنها در خرید ملک

هنگام خرید ملک در قبرس شمالی تعداد افراد خانواده و سن آنها بسیار اهمیت دارد. برای افراد کمتر از 18 و  بالای 65 سال هیچ مشکلی وجود ندارد اما اگر فرزند شما بیشتر از 18 سال سن دارد باید سه دانگ از ملک را به نام وی بزنید.

بهترین مناطق خرید ملک در قبرس شمالی

با یک مثال می توان بحث در این باره را راحت تر کرد. فرض کنید شما و همسرتان 55 و 50 ساله هستید. دو فرزند دارید 20 و 22 ساله. برای اقامت خودتان و همسرتان مشکلی وجود ندارد، یکی از فرزندانتان باید صاحب سه دانگ از خانه باشد و برای دیگر فرزندتان باید از طریق دانشجویی اقدام به اخذ ویزا نمایید.

“برای توضیحات بیشتر میتوانید در بخش ارتباط با ما مشاوری انتخاب کرده و سئوالات تان را با وی در میان بگذارید”

تاثیر متراژ و تعداد اتاق های خواب در خرید ملک

شما نمی توانید با دو فرزند یک ملک یک خوابه خریداری نمایید. شما در صورتی که با فرزند زیر 18 سال اقدام به مهاجرت و خرید ملک در قبرس شما می نمایید باید حتماً ملکی خریداری نمایید که در آن فرزندان شما با آرامش و آسایش زندگی کنند. این موضوع برای دولت قبرس شمالی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. از این رو امکان زندگی و اخذ اقامت برای شما، همسر و دو فرزند زیر 18 سال تان با خرید یک ملک یک خوابه وجود ندارد.

حداقل قیمت خرید ملک برای اخذ اقامت در قبرس شمالی

قیمت ملک در قبرس شمالی از مبلغ 38.000 پوند آغاز شده و شما می توانید با پرداخت تنها 30 درصد از این مبلغ مبادرت به اخذ اقامت نمایید. پس از پرداخت 30 درصد از مبلغ کل ملک می توانید درخواست اخذ اقامت قبرس شمالی را نموده و پس از سه هفته اقامت خود و اعضای خانواده را بدست آورید.

مدارکی که برای خرید ملک در قبرس شمالی باید از ایران به همراه بیارید

در صورت داشتن تاهل حتما باید از ایران ترجمه ی عقدنامه ی خود را به همراه داشته باشید. همینطور ترجمه گواهی عدم سو پیشنه نیز از مواردی است که باید در هنگام خرید ملک در قبرس شمالی ارائه شود.

قیمت ملک در قبرس شمالی

هزینه هایی که پس از خرید ملک باید هر سال پرداخت نمایید

پس از پرداخت 30 درصد از قیمت اولیه ملک و اخذ اقامت کشور قبرس شمالی شما هم ساله باید هزینه های زیر را انجام دهید تا اقامت شما تمدید شود. دقت کنید که پس از خرید ملک در قبرس شمالی شما اقامت دائم این کشور را اخذ نموده اند و تا روزی که ملکی در این کشور به نام شماست این اقامت قابلیت تمدید دارد. اما برای تمدید انجام این هزینه ها الزامی است:

  1. هزینه ی سالانه آزمایش خون در قبرس شمالی
  2. هزینه ی سالانه اقامت در قبرس شمالی
  3. گواهی تمکن مالی سالانه

شرکت North diamond investment  الماس شمال مطابق قراردادی که با کمپانی های سازنده دارد تمام امور مربوط به اقامت شما را پیگیری نموده و از این بابت هیچ هزینه ای از شما اخذ نمی شود.

شما می توانید از قسمت تماس با الماس شما شخص مورد نظر خود را برای انجام امور مشاوره انتخاب نمائید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.