بررسی خرید آنلاین ملک در قبرس شمالی

چکیده مقاله

در این مقاله از الماس شمال به بررسی شرایط خرید ملک به صورت آنلاین در قبرس شمالی پرداخته، شمارا با مراحل ثبت درخواست تا خرید ملک آشنا می‌کنیم.

اقدام برای خرید ملک در قبرس شمالی راحت ترین راه اخذ اقامت در قبرس شمالی محسوب می شود. شما می توانید در هر زمانی و از هر جای دنیا که در آن بسر میبرید اقدام به خرید ملک در قبرس شمالی نمایید. ساز و کاری که برای خرید آنلاین تعریف شده است این امکان را مهیا می سازد تا با خیالی آسوده اقدام به خرید ملک کنید.

در این صفحه در خصوص خرید آنلاین ملک در قبرس شمالی و فرایندی که می بایست برای این نوع خرید سپری شود اطلاعاتی را با شما در میان می گذاریم.

قیمت ملک در قبرس شمالی

قدم نخست برای خرید آنلاین ملک در قبرس شمالی: انتخاب بهترین مشاور

قبل از هر چیزی باید نسبت به شخصی که در خصوص خرید ملک در قبرس شمالی به شما مشاوره می دهد شناخت کافی را داشته باشید. امروزه افراد متعددی اقدام به انتشار تبلیغ برای خرید ملک در قبرس شمالی می نمایند. اینکه از بین دلالان ملک کدامیک واقعی و کدامیک غیر واقعی هستند موضوعی است که نمی توان هیچ ترازو و معیاری برای آن تعریف کرد.

از این رو شرکت North Diamond investment (شرکت سرمایه گذاری الماس شمال) لیست کلیه کارشناسان فروش خود را به همراه تصاویر و آدرس ایمیل در قسمت ارتباط با ما قرار داده است تا مشتریان عزیز بتوانند با خیالی آسوده از بین کارشناسان مطمئن و امین شرکت یک نفر را به عنوان مشاور انتخاب کنند. شما می توانید در گفتگو با مشاوران ما بعد از مشخص شدن زمان مشاوره تان به مدت 30 دقیقه و از طریق واتس اپ به صورت تصویری مکالمه داشته باشید.

قدم دوم برای خرید آنلاین ملک در قبرس شمالی: بررسی علایق و اهداف شما

در اولین مرحله از خرید آنلاین ملک در قبرس شمالی کارشناس ما سئوالاتی در خصوص علایق، انگیزه، اهداف و البته بودجه ای که برای خرید ملک در قبرس شمالی کنار گذاشتید را مطرح می کند. سعی کنید با دقت به سئوالات پاسخ دهید چرا که این جواب ها به مشاوران آنلاین ما کمک می کند تا بهترین گزینه های ممکن را به شما معرفی نمایند.

قدم سوم برای خرید آنلاین ملک در قبرس شمالی: معرفی چند گزینه توسط کارشناسان مطابق با شرایط شما

همکاران ما در شرکت North Diamond investment پس از بررسی شرایط شما و مطابق با آنچه شما با در پاسخ هایتان بدان اشاره داشته اید بهترین گزینه های ممکن را به شما معرفی می کند. با توجه به گستردگی بازار، مشاوران ما به شما کمک را می کنند تا گزینه های متناسب و مطابق با نیاز و بودجه تان را بررسی نمایید. مشاوران ما بر اساس آنچه که شما می‌پسندید اطلاعات را به صورت فایل، شامل تصاویر، فیلم ها، پلن های ساختمان، و مدارک و مستندات دیگر برایتان ارسال می کند تا شما از جزئی ترین مورد در انتخاب آنلاین ملک در قبرس مطلع شوید.

انتخاب ملک به صورت آنلاین در قبرس شمالی

شما می توانید از بین گزینه های موجود و مواردی که پیش از این اطلاعات آن توسط مشاور ما برای شما ارسال گردیده است، انتخاب خود را نهایی کنید.

هزینه خرید ملک در قبرس شمالی

شرکت North diamond investment (شرکت سرمایه گذاری الماس شمال) تنها با پیمانکارانی همکاری می کند که سابقه ای درخشان در زمینه ساخت و ساز دارند و پیشینه ی آنان جای هیچگونه شک و شبهه ای باقی نمی گذارد.

 قدم پنجم برای خرید آنلاین ملک در قبرس شمالی: حضور در محل پروژه

پس از اینکه در میان گزینه ها انتخاب خود را نهایی کردید کارشناس شرکت ما به صورت حضوری در محل پروژه حاضر می شود و از طریق تماس تصویری به صورت زنده شما را در جریان مراحل پیشرفت پروژه قرار میدهد. در این مرحله مشاوران ما در خصوص زمان تحویل، قرارداد، شرایط پرداخت، تخفیف های شرکت و… اطلاعات کافی را در اختیار شما قرار داده است.

صحبت نهایی با مدیرعامل

پس از تماشای پروژه و انتخاب نهایی با مدیرعامل شرکت جلسه ای آنلاین برگزار می‌کنید تا تمام روند کار بار دیگر مرور شود. در این تماس تصویری با ساختمان اصلی دفتر شرکت در شهر فاماگوستا، شما آنچه با مشاور خود نهایی کرده اید را با مدیرعامل شرکت بررسی می کنید و پس از آن با واریز مبلغ رزرو (بین 2 تا 5 هزار پوند) ساختمان مورد نظر شما در دفتر شرکت سازنده به نام شما رزرو شده و فیش واریزی برای شما ارسال میگردد.

ثبت شرکت در قبرس شمالی

پرداخت حداقل 30 درصد از مبلغ ملک

در این مرحله تمام اقدامات اصلی و اساسی برای خرید ملک به صورت آنلاین صورت گرفته است و شما بعد از مبلغ رزرو می بایست به منظور ثبت رسمی قرارداد حداقل 30 درصد از مبلغ کل ملک را پرداخت نمایید. پس از پرداخت مبلغ سی درصد در وجه شرکت سازنده ملک به نام شما سند می خورد و اسناد آن از طریق ایمیلی که معرفی نموده اید برای شما ارسال می گردد. خرید شما پس از تائید ایمیل ارسالی شرکت سازنده نهایی می شود.

برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر مقاله قیمت انواع ملک در قبرس شمالی را مطالعه فرمایید.

پس از طی این هفت مرحله شما خرید خود را به صورت آنلاین انجام داده اید و به صورت رسمی صاحب یک خانه در قبرس شمالی هستید. برای انجام امور اقامت باید شخصا در قبرس شمالی حاضر باشید. پس از حضورتان در قبرس شمالی سند ملک در اداره ثبت نیز به نام شما صادر می شود و مراحل اخذ اقامت تان نیز توسط مشاورتان صورت می گیرد.