برای تمام مردم دنیا که قصد مهاجرت دارند، دلایل متفاوتی برای مهاجرت به کشور های مختلف وجود دارد. مسیری که افراد از راه های قانونی و گاهاً غیرقانونی در پیش می گیرند. ساده ترین راه مهاجرت به قبرس شمالی خرید ملک در این کشور است. راهی که نه تنها اقامت شما را به صورت قانونی تقدیم تان میکند بلکه می توانید به عنوان یک سرمایه گذاری آینده نگر بدان نگاه کرد.

اگر شما نیز قصد مهاجرتی مطمئن دارید و یا تمایل به سرمایه گذاری بی خطر و بدون ریسک در ذهن شما وجود دارد ما به شما خرید ملک در قبرس شمالی را پیشنهاد می دهیم. اما براستی چرا خرید ملک در قبرس شمالی بهترین راه مهاجرت است؟در ادامه با بیان مزیت های خرید ملک در قبرس شمالی به این سئوال پاسخ می دهیم.

مزایای خرید ملک

سهولت در سفر و ورود بدون نیاز ویزا به قبرس شمالی

برای اینکه وارد قبرس شمالی شوید نیاز به اخذ ویزا و انجام امور اداری در داخل ایران ندارید کافی است پاسپورت شما حداقل 6 ماه اعتبار داشته باشد. می توانید قبل از ورود با شرکت الماس شمال هماهنگ کنید تا شرکت دعوتنامه ای به نام شما صادر نماید. شما میتوانید از این طریق ویزایی 30 تا 90 روزه در فرودگاه قبرس شمالی دریافت کنید.

قیمت خرید خانه و آپارتمان بهترین دلیل برای خرید ملک در قبرس شمالی

با توجه به قیمت املاک و مستغلات در کشورهای حوزه ی دریای مدیرانه قیمت خانه و آپارتمان در قبرس شمالی به نسبت کشورهای منطقه بزرگ ترین و بارزترین دلیل برای انتخاب این کشور است. قیمت املاک در قبرس شمالی از حدود 38.000 پوند آغاز می شود که این قیمت با توجه به موقعیت مکانی، امکانات پروژه و دیگر دلایلی که در مقالات دیگر موجود در سایت ذکر شده است متفاوت است.

افزایش قیمت املاک در قبرس شمالی با اتحاد میان دو قبرس

در سالهای گذاشته مذاکرات بسیاری برای صلح و اتحاد مابین قبرس شمالی و جنوبی صورت گرفته است. قبرس شمالی و جنوبی پیش از سال 1974 کشوری واحد بودند که در آن زمان به دلیل منازعات موجود جدا شدند. هم اکنون سازمان ملل و اتحادیه اروپا قبرس شمالی را بخشی از خاک اروپا می دانند. اگر مطابق پیش بینی ها مذاکرات بین  طرفین به توافق بینجامد و شاهد اتحاد دو کشور باشیم با رشد حداقل 2 برابری قیمت املاک مواجه خواهیم بود. 

مزایای خرید ملک

لیستی از بهترین مناطق برای خرید ملک در قبرس شمالی را در این مقاله مطالعه کنید.

روند رو به رشد قیمت ملک در قبرس شمالی

هر سال چیزی در حدود 3 الی 4 میلیون گردشگر به قبرس شمالی سفر می کنند. در این میان تعدادی نیز به دلیل جاذبه های طبیعی و تاریخی این کشور مبادرت به خرید ملک می نمایند. حضور مردم از سراسر دنیا در قبرس شمالی و تقاضای بالا برای خرید ملک در این جزیره سبب شده است قیمت ملک در قبرس شمالی سالانه حدود 10 تا 15 درصد با افزایش مواجه شود. البته باید در نظر داشت که افزایش قیمت بیشتر در خصوص املاکی صدق می کند که شما در شرایط پیش فروش خریداری می نمایید.

سهولت در انجام امور اداری و اخذ اقامت پس از خرید ملک در قبرس شمالی

پس از آنکه شما اقدام به خرید ملک در قبرس شمالی نمودید و 30 درصد از قیمت کل ملک را پرداخت کردید مراحل قانونی اخذ اقامت شما در قبرس شمالی آغاز می شود. شرکت ما ( North Diamond Investment ) در تمام مراحل همراه شما خواهد بود و مجموعاً طی سه هفته امور مربوط به اقامت شما در قبرس شمالی انجام می پذیرد.

شرایط و تسهیلات ویژه برای خرید ملک در قبرس شمالی

شرایط پرداخت در قبرس شمالی متفاوت است و هر پروژه ضوابط و قوانین خود را برای پرداخت و اقساط داراست. شرکت الماس شمال امکان پرداخت اقساطی تا 5 سال بدون بهره و تا 15 سال با بهره بانکی را برای شما فراهم نموده است.
شما می توانید پس از پرداخت 30 درصد از مبلغ ملک باقیمانده مبلغ را با صورت اقساط بدون بهره پرداخت نمایید. در مناسبت های مختلف نیز از طرف شرکت هدایایی ویژه به خریداران تعلق می گیرد. بلیط رفت و برگشت، وسایل آشپزخانه، مبلمان منزل، کولر، تلویزیون و … بخشی از این هدایا می باشند.

امنیت یکی از مهمترین دلایل برای سفر و خرید ملک در قبرس شمالی

هر ساله سازمان های بین المللی آمارهای متفاوتی را در خصوص شادترین کشورهای دنیا، عصبی ترین کشورهای دنیا، امن ترین کشور های دنیا و … ارائه می دهند. قبرس جزیره ای است که همواره در میان کشور های دنیا به عنوان یکی از امن ترین کشورهای دنیا شناخته می شود. میزان جرم و جنایت در این کشور نزدیک به صفر است.

مزایای خرید ملک

شرایط آب و هوایی در قبرس شمالی

امروزه مردم سراسر دنیا قبرس شمالی را به عنوانی مقصدی مطئمن برای خرید ملک انتخاب می کنند. مردم کشور های آلمان، روسیه، انگلستان، اوکراین، ازبکستان، ترکیه و … یکی از اصلی ترین دلایل این انتخاب نیز شرایط فوق العاده ی آب و هوایی قبرس شمالی است. در قبرس شمالی بیش از 300 روز هوا آفتابی است و دریای زیبای مدیترانه بهترین مکان برای تفریح و لذت بردن از زندگی محسوب می شود.

برای خرید ملک در قبرس شمالی می توان دلایل زیاد دیگری را نیز بر شمرد که در این مقاله تنها به بیان این موراد اکتفاء می نماییم.

1 دیدگاه

  • ممنونم از توضیحاتتون
    خیلی خوب در مورد دلایل مهاجرت و اینکه چرا قبرس رو انتخاب کنیم توضیح دادین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.